CRT Recykling sp. z o.o. zmienia sposób myślenia o środowisku i przyszłości naszej planety. Istniejemy po to, aby w sposób najbardziej efektywny odzyskiwać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. CRT Recykling sp. z o.o. zajmuje się zbiórką odzyskiwaniem i utylizacją wszelkiego rodzaju sprzętów elektronicznych, w tym telewizorów, komputerów, sprzętu AGD i RTV, oraz wszelkich innych akcesoriów użytku domowego i nie tylko. Dzięki zastosowaniu najnowszych dostępnych metod odzysku i utylizacji, udaje nam się zminimalizować emisję szkodliwych substancji.

 

CRT Recykling sp. z o.o. jest spółką działającą na gruncie przepisów prawa obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej w zakresie nie tylko działalności gospodarczej, ale również ochrony środowiska i gospodarki odpadami zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. (Dyrektywa Unii Europejskiej 2002/96/EC oraz ustawa z dnia 29 lipca 2005 o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym Dz. Ust nr 180 poz. 1494 i 1495 z późn. zmianami)

Ustawa o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłacie produktowej i depozytowej oraz ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym nakłada na przedsiębiorców i każdego obywatela RP obowiązek zapewnienia odzysku odpadów i przekazywania ich do uprawnionych jednostek w celu poddania ich procesom odzysku.

 

CRT Recykling sp. z o.o. ułatwia wywiązanie się z obowiązku utylizacji zużytego sprzętu. Wystarczy wypełnić formularz zapotrzebowania na usługę znajdujący się na naszej stronie internetowej i wysłać go drogą e-mailową lub zgłosić takie zapotrzebowanie telefonicznie. Gwarantujemy błyskawiczną i sprawną obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych, ze szczególnym uwzględnieniem posiadaczy kineskopów oraz kineskopowych monitorów i odbiorników telewizyjnych będących odpadami.

 

Działamy na terenie całego kraju: Białystok (podlaskie), Bydgoszcz i Toruń(kujawsko-pomorskie), Gdańsk (pomorskie), Gorzów Wielkopolski(lubuskie), Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Warszawa i Radom (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Lublin(lubelskie), Poznań (wielkopolskie), Kielce (świętokrzyskie), Puławy (lubelskie), Opole(opolskie), Rzeszów(podkarpackie), Wrocław(dolnośląskie), Łódź(łódzkie) oraz Szczecin (zachodniopomorskie).

facebook